Дивани для нірвани
Передзвонити
Вам?

Про магазин

Ласкаво просимо в інтернет магазин м'яких меблів і диванів - ddn.ua - Дивани для нірвани.

У нас представлена ​​недорога якісна м'які меблі, дивани, кутові дивани провідних українських виробників за найкращою ціною! Дивани і будь-які інші м'які меблі Ви зможете вибрати, замовити і купити за ціною виробника з доставкою по Києву, Одесі та інших містах України.

Наша компанія існує на меблевому ринку України з 2003 року і займається оптовим і роздрібним продажем м'яких меблів. Інтернет магазин меблів ddn.ua - це можливість купити готові дивани зі складу в Києві та Одесі. Також ви можете замовити м'які меблі виходячи зі своїх вимог і побажань. Ми пропонуємо якісний сервіс і гарантії, пропонуючи своїм клієнтам повну логістику і супровід замовлення від моменту контакту до доставки і установки меблів у Вас вдома або в офісі.

Ми не просто інтернет-магазин! У нас у Києві і Одесі є мережа магазинів і складів, де представлено понад 400 готових моделей м'яких меблів. Тому Ви можете купити готовий диван по інтернет цінами або ж замовити модель в своїй комплектації.

ddn.ua- інтернет-магазин якісної української м'яких меблів і диванів з низькими цінами!

Чому покупці обирають інтернет-магазин "Дивани для нірвани"

 • ico
  Ми є офіційними представниками меблевих фабрик і працюємо з ними напряму.
 • ico
  У нас великий досвід роботи на меблевому ринку України. Всі наші співробітники високої кваліфікації і виконують свою роботу на високому рівні.
 • ico
  Ми пропонуємо якісні українські дивани, які є одними з кращих по співвідношенню ціна/якість. При цьому діапазон цін задовольнить як тих, хто шукає дешеві дивани, так і дивани елітного сегмента.
 • ico
  У нас є офіс і склади меблів, розташовані в зручному місці, де покупці можуть ознайомитися із зразками.
 • ico
  Ми завжди йдемо на зустріч покупцям і намагаємося вирішити всі виникаючі питання і спірні моменти, пропонуючи компромісні рішення - повністю дотримуючись Закон захисту прав споживачів.
 • ico
  Ми не просто продаємо меблі, ми надаємо сервіс і допомагаємо покупцеві вибрати, замовити і купити саме той товар, який буде служити йому довгі роки. Ми хочемо, щоб Ви повернулися до нас знову, тому працюємо старанно.
 • ico
  Ми гарантуємо повернення грошей у разі виникнення проблем з поставками. Ми повертаємо клієнту гроші в повному обсязі, відповідно до закону про захист прав споживачів.