Дивани для нірвани
Передзвонити
Вам?

Про магазин

Ласкаво просимо в інтернет магазин м'яких меблів і диванів - ddn.ua - Дивани для нірвани.

У нас представлена ​​недорога якісна м'які меблі, дивани, кутові дивани провідних українських виробників за найкращою ціною! Дивани і будь-які інші м'які меблі Ви зможете вибрати, замовити і купити за ціною виробника з доставкою по Києву, Одесі та інших містах України.

Наша компанія існує на меблевому ринку України з 2003 року і займається оптовим і роздрібним продажем м'яких меблів. Інтернет магазин меблів ddn.ua - це можливість купити готові дивани зі складу в Києві та Одесі. Також ви можете замовити м'які меблі виходячи зі своїх вимог і побажань. Ми пропонуємо якісний сервіс і гарантії, пропонуючи своїм клієнтам повну логістику і супровід замовлення від моменту контакту до доставки і установки меблів у Вас вдома або в офісі.

Ми не просто інтернет-магазин! У нас у Києві і Одесі є мережа магазинів і складів, де представлено понад 400 готових моделей м'яких меблів. Тому Ви можете купити готовий диван по інтернет цінами або ж замовити модель в своїй комплектації.

ddn.ua- інтернет-магазин якісної української м'яких меблів і диванів з низькими цінами!

Чому покупці обирають інтернет-магазин "Дивани для нірвани"

 • ico
  Ми є офіційними представниками меблевих фабрик і працюємо з ними напряму.
 • ico
  У нас великий досвід роботи на меблевому ринку України. Всі наші співробітники високої кваліфікації і виконують свою роботу на високому рівні.
 • ico
  Ми пропонуємо якісні українські дивани, які є одними з кращих по співвідношенню ціна/якість. При цьому діапазон цін задовольнить як тих, хто шукає дешеві дивани, так і дивани елітного сегмента.
 • ico
  У нас є офіс і склади меблів, розташовані в зручному місці, де покупці можуть ознайомитися із зразками.
 • ico
  Ми завжди йдемо на зустріч покупцям і намагаємося вирішити всі виникаючі питання і спірні моменти, пропонуючи компромісні рішення - повністю дотримуючись Закон захисту прав споживачів.
 • ico
  Ми не просто продаємо меблі, ми надаємо сервіс і допомагаємо покупцеві вибрати, замовити і купити саме той товар, який буде служити йому довгі роки. Ми хочемо, щоб Ви повернулися до нас знову, тому працюємо старанно.
 • ico
  Ми гарантуємо повернення грошей у разі виникнення проблем з поставками. Ми повертаємо клієнту гроші в повному обсязі, відповідно до закону про захист прав споживачів.

Можливі питання наших клієнтів щодо доставки меблів через перевізників, та причини, чому не варто хвилюватись:
 • Для замовлення меблів потрібна передоплата. Якщо відправлю гроші, та не отримаю своє замовлення, треба буде «вибивати» гроші
 • Мені можуть доставити не той товар, що я замовляв (інший колір, розмір, і т.д.)
 • В результаті транспортування меблі будуть пошкоджені
ico
Для замовлення меблів потрібна передоплата. Якщо відправлю гроші, та не отримаю своє замовлення, треба буде «вибивати» гроші

Наша компанія на меблевому ринку України вже більше 15 років. Ми являємося офіційними дилерами більш ніж 40 меблевих фабрик. «Дивани для нірвани» - офіційно зареєстрована торгівельна марка.

Про будь-який обман з нашого боку стало би відомо, а для нас дуже важлива репутація нашої компанії.

ico
Мені можуть доставити не той товар, що я замовляв (інший колір, розмір, і т.д.)

Відтінки кольорів на моніторі комп’ютера та смартфона можуть незначно відрізнятись від реальних кольорів меблів. Втім це актуально і для будь-якого іншого товару, який замовляють в інтернет-магазинах

Колір, розмір, комплектність мають бути зафіксовані в Договорі, або в емейл-листуванні з менеджером нашого магазину. Ми несемо матеріальну відповідальність за те, щоб Ви отримали в точності той товар, який було обумовлено і передоплачено.

ico
В результаті транспортування меблі будуть пошкоджені

Ми страхуємо Ваші меблі на той випадок, якщо їх буде пошкоджено в процесі транспортування. Оглядайте уважно меблі, коли приймаєте меблі від перевізника, звертайте увагу на цілісність упаковки. Якщо упаковка явно пошкоджена, і є ознаки пошкодження меблів, напишіть акт відмови перевізникові, і не приймайте пошкоджений товар. Ми оплатимо всі витрати, пов’язані з повторною доставкою товару.

Але чесно кажучи, такі неприємні ситуації трапляються вкрай рідко, отже вам не варто хвилюватись

Автомобиль для перевозки мебели