Дивани для нірвани
Передзвонити
Вам?

Як купити м'які меблі

ДЛЯ ТОГО ЩОБ КУПИТИ ДИВАН, ВАМ СЛІД ВИКОНАТИ НАСТУПНІ ПРОСТІ КРОКИ:

 1. ico
  Обрати модель дивану.

  На нашому сайті в розділі "Каталог м'яких меблів" можна обрати диван на будь-який смак і гаманець. Справа в фільтрі Ви можете вказати необхідні параметри - вид і тип дивану, виробник, розміри, ціна і т.д.

 2. ico
  Обрати тканину (оббивку) дивана.

  Вибрати тканину можна прямо на сайті - натиснувши на сторінці дивана № категорії тканини: 1,2 ... ви потрапите в список виробника тканин для даної категорії цін. Також Ви можете для вибору тканини приїхати до нас в офіс і на місці підібрати саме те, що Вам до душі. Можливий варіант, коли ми надсилаємо Вам кур'єра з певним набором тканин для вибору.

 3. ico
  Оформити замовлення на диван.

  Вподобану модель Ви можете замовити, натиснувши кнопку "Купити" на сторінці дивана. Тоді Вам відкриється сторінка з бланком замовлення. Заповнивши її і натиснувши "Відправити замовлення" прямо через наш сайт Ви завершите покупку на сайті. Через деякий час з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення розміру передоплати, способу доставки і т. д. Все те ж саме Ви можете зробити і по телефону або ж прийшовши в наш офіс.

 4. ico
  Внести передоплату (зазвичай в розмірі 50% вартості дивана).

  Це можна зробити за виписаним нами рахунком-фактурою в банку, готівкою в офісі, перевести гроші на банківську картку. Можливий варіант, коли ми надсилаємо Вам кур'єра з уже підписаними документами і прибутковим касовим ордером, який є документом, підтверджуючим Вашу оплату.

 5. ico
  Отримати диван.

  Отримати диван додому/в офіс або забрати диван зі складу самостійно.

Можливі питання наших клієнтів щодо доставки меблів через перевізників, та причини, чому не варто хвилюватись:
 • Для замовлення меблів потрібна передоплата. Якщо відправлю гроші, та не отримаю своє замовлення, треба буде «вибивати» гроші
 • Мені можуть доставити не той товар, що я замовляв (інший колір, розмір, і т.д.)
 • В результаті транспортування меблі будуть пошкоджені
ico
Для замовлення меблів потрібна передоплата. Якщо відправлю гроші, та не отримаю своє замовлення, треба буде «вибивати» гроші

Наша компанія на меблевому ринку України вже більше 15 років. Ми являємося офіційними дилерами більш ніж 40 меблевих фабрик. «Дивани для нірвани» - офіційно зареєстрована торгівельна марка.

Про будь-який обман з нашого боку стало би відомо, а для нас дуже важлива репутація нашої компанії.

ico
Мені можуть доставити не той товар, що я замовляв (інший колір, розмір, і т.д.)

Відтінки кольорів на моніторі комп’ютера та смартфона можуть незначно відрізнятись від реальних кольорів меблів. Втім це актуально і для будь-якого іншого товару, який замовляють в інтернет-магазинах

Колір, розмір, комплектність мають бути зафіксовані в Договорі, або в емейл-листуванні з менеджером нашого магазину. Ми несемо матеріальну відповідальність за те, щоб Ви отримали в точності той товар, який було обумовлено і передоплачено.

ico
В результаті транспортування меблі будуть пошкоджені

Ми страхуємо Ваші меблі на той випадок, якщо їх буде пошкоджено в процесі транспортування. Оглядайте уважно меблі, коли приймаєте меблі від перевізника, звертайте увагу на цілісність упаковки. Якщо упаковка явно пошкоджена, і є ознаки пошкодження меблів, напишіть акт відмови перевізникові, і не приймайте пошкоджений товар. Ми оплатимо всі витрати, пов’язані з повторною доставкою товару.

Але чесно кажучи, такі неприємні ситуації трапляються вкрай рідко, отже вам не варто хвилюватись

Автомобиль для перевозки мебели