Дивани для нірвани
Передзвонити
Вам?
Фото
268

Вибираємо дитячий диван

Світ дитинства! Якщо він був щасливим і сонячним, то на все життя залишиться світлим спогадом. У його формуванні важливі всі складові, серед яких не останнє місце займають предмети першої необхідності дитини - від іграшок до постійно оточуючих його меблів. Добрих дитячих меблів, на вибір і придбання яких дбайливі і люблячі батьки для своїх дорогих чад не шкодують ні коштів, ні часу.
 
 

Якщо в цьому контексті перефразувати вираз, що став крилатим, про виконавчий талант артистів, то для майстрів деревообробки воно буде звучати так: «Для дітей меблі треба робити, як і для дорослих, тільки ще краще». Коли ви хоча б трохи ближче ознайомитеся з виробами саме цього сегмента меблевої індустрії, відразу відчуєте, як складно на чомусь зупинити свій вибір. Настільки широка і різноманітна палітра, зокрема, і дитячих диванів. Але вибирати все-таки доводиться. Важливо тільки не помилитися як в загальному, так і в деталях - іноді дуже навіть істотних.

Перш за все, природно, вам потрібно керуватися тим, як дитячий диван підходить до інтер'єру і колірного рішення певної для нього кімнати. Адже такий виріб передбачає яскраві привабливі для дітлахів забарвлення, можливо, з використанням знайомих і улюблених ними казкових мотивів. Потрібно врахувати вік малюка. У будь-якому випадку необхідні будуть міцні захищені м'якою оббивкою спинки, не зайвими - і такі ж бортики. Батьки в парках нерідко балують своїх чад стрибанням на батуті, не дивно, що ті потім граються подібним чином і на дитячому дивані. Тому, щоб передбачити небажані падіння на підлогу, бортики дуже доречні.

Окремо доведеться підійти при виборі дитячого дивана для хлопчиків і для дівчаток. Адже смаки у них різні, визначені самою природою. При цьому відрізнятися буде не тільки колірна гамма, але і мікро-інтер’єр - для дівчинки, скажімо, як для маленької принцеси з обов'язковим урахуванням її індивідуальних особливостей, а для хлопчика, наприклад, у вигляді кабіни автомобіля або літака і т.п.

 

На вибір впливають розміри конкретної кімнати. Якщо вона невелика, то великий дитячий диван займе багато ігрового простору. Тому практичніше тут буде викотна модель з таким механізмом розкладання-складання, щоб дитина могла сам з ним впоратися. Добре також, коли в дивані є ящик для постільних речей, де також знайдеться місце для іграшок. Дуже доречні в малогабаритному приміщенні дитячі диванчики кутового типу. Вони вдало використовують площу в денний час і за допомогою спеціального механізму легко трансформуються в спальний варіант на ніч. Кутові дитячі дивани підходять і для просторих кімнат. Вони модні і практичні. А в сім'ях, де двоє дітей, раціонально використовувати простір приміщення дозволять двоярусні ліжка з диваном. Два спальних місця як правило вписуються дуже компактно і елегантно.

Вам потрібно уважно придивитися до якості оббивних матеріалів. Їх вибір дуже великий, але перевагу слід віддати натуральній тканині хоча б тому, що синтетична може викликати алергію. Що стосується механізмів розкладання дитячого дивана, то найбільш поширені і оптимальні так звані "дельфін", "книжка" і "клік-кляк". Вони цілком комфортні для сну і, отже, для здоров'я малюка. Тим більше, коли виберете виріб з ортопедичною основою.

Серед основних видів дитячих диванів найбільш популярні викотні. Їх перевага - мінімум місця в складеному вигляді, що дуже важливо для малогабаритної квартири, і простора комфортність для здорового сну, оскільки в таких виробах, на відміну від інших, немає западин і перегинів. Не менш купується також дитячий розкладний диван: вдень компактний, а на ніч одним рухом руки - просторе спальне місце. 

 
 

Дуже важливо, а може, і найбільш важливо при виборі дитячих диванів - переконатися в їх безпеці для дитини. Адже граючись - іноді досить бурхливо - малюки не замислюються про якісь неприємності, це клопіт дорослих. Тому будьте особливо прискіпливі і вимогливі при огляді виробу, матеріали якого повинні бути екологічно чистими і нешкідливими, механізми - надійні і з гарантією, оббивка - м'якою і міцною.

І - про ціни. Поважаюча себе фірма завжди враховує матеріальні можливості молодих сімей та будує свою окрему цінову політику для їх підтримки. Тому активно торгуйтеся, як це звично роблять у всьому цивілізованому світі, наполегливо домагайтеся максимальної знижки. Доставка товару, як правило, безкоштовна. Можливе індивідуальне замовлення дитячих диванів і канапок для задоволення особливого бажання і фантазій вашої вимогливої дитини. Головне, щоб наші меблі служили вам довго і приносили багато радості.

Схожі статті
-5% на товари під замовлення
-5% на товари під замовлення

Отримай знижку 5% на покупку будь-якого товару під замовлення*.

Детальніше
Нестандартні м'які меблі в інтер'єрі
Нестандартні м'які меблі в інтер'єрі

Детальніше
Купуй зараз - плати пізніше
Купуй зараз - плати пізніше

Гаряча пропозиція від нашого магазину: купуй зараз - плати пізніше.

Детальніше