Дивани для нірвани
Передзвонити
Вам?
Фото
130

УкрІзрамеблі: сертифікати якості

Який показник роботи компанії можна вважати безпомилково вірним і неупередженим? Звичайно, це думки людей, які придбали товар, оцінили його і, ґрунтуючись на досвіді, можуть залишити відгук. Як досягти того, щоб клієнти були задоволені придбаними м'якими меблями? Ніякі гучні маркетингові акції, яскраві рекламні ходи або привабливі обіцянки не поліпшать якість меблів, не зроблять їх більш комфортними чи красивими. Але фабрика «Укрізрамеблі» має свій секрет популярності, і полягає він у тому, що фахівці компанії вміють створювати гарні дивани. І роблять це вже майже 20 років.

М'які меблі від вітчизняного виробника

 «Укрізрамеблі» народилася під кінець 20 століття — в березні 1998 р. Спочатку невелика компанія з часом виросла в велике підприємство, яке складається з меблевої фабрики і мережі магазинів, представлених у всіх областях нашої країни.

Кількість моделей, що випускаються фабрикою, сьогодні перевищило позначку в 60 штук. Вся продукція (і дивани, і крісла) є ортопедичною, вироби створюються в різних стилістичних рішеннях, щорічно дизайнери і конструктори «Укрізрамеблі» намагаються здивувати і порадувати покупців появою в асортименті абсолютно нових моделей.

Компанія постійно розвивається. Зростання і вдосконалення зачіпають всі сфери, технічну в тому числі. У 2009 році були запущені нові виробничі площі, які спеціально проектувалися під створення м'яких меблів. Це дозволило значно скоротити терміни виготовлення, тепер замовники можуть швидше отримати своє крісло або диван.

Крім цього на фабриці налагоджена чітка організація виробництва, керівництво тримає руку на пульсі і безпосередньо контролює важливі робочі моменти. Для цієї мети офіс дирекції розмістили поруч з виробничими цехами. Застосовуються інноваційні технології, завдяки яким вдалося знизити витрати, що позитивно вплинуло на роздрібні ціни, встановлені компанією.

«Укрізрамеблі» входять до складу УАМ (Українська асоціація меблевиків). У компанії є ряд професійних нагород, її продукція часто бере участь у міжнародних форумах. Але найціннішим здобутком фабрика вважає любов своїх покупців, більшість з яких часто приходить зі словами: «Ми хочемо замовити у вас ще один диван!».

    

Фахівці компанії вважають, що тільки диван, який є:

  • зручним;
  • безпечним;
  • красивим;
  • надійним;
  • ергономічним;
  • простим в експлуатації

можна по праву назвати хорошим!

Піклуючись про здоров'я дивановласників

Безпека - одна з найважливіших характеристик будь-якої речі. В умовах сучасного світу, де виробники часто використовують не надто якісні матеріали та намагаються схитрувати десятками інших способів, покупці все частіше задають питання: «З чого/яких матеріалів це зроблено?», «Чи не заподіє шкоди?», «Чи підходить для дитини?». «Укрізрамеблі» з гордістю запевняє, що вся продукція фабрики безпечна і не завдасть жодної шкоди здоров'ю вашої родини.

Всі вироби фабрики сертифікуються, є документи, що продукція відповідає стандартам українського законодавства щодо м'яких меблів. Кожні 2 роки на виробництво прибувають представники Органів сертифікації (уповноважених Держспоживстандартом України), проводяться випробування зразків, за підсумками яких Сертифікат відповідності оновлюється.

Продукція фабрики «Укрізрамеблі» має гігієнічний сертифікат, що підтверджує її екологічність. Комплектуючі для виробів закуповуються у відомих українських і зарубіжних виробників, їх якість постійно перевіряється. Матеріали використовуються натуральні або синтетичні екологічно чисті. Компанія націлена на якість і вимагає того ж від постачальників.

Фабричні дивани легко розкладаються, в них використовуються як звичайні блоки трансформації, що добре себе зарекомендували, так і унікальні розробки компанії. В дивани встановлюються ортопедичні матраци (6 різних видів), які забезпечують здоровий сон, що дозволяє відмінно відновлювати сили.

Якість продукції

Працюючи над створенням меблів, фахівці фабрики керуються правилом: диван - це основа вітальні. Тут вечорами відпочивають господарі, грають і дивляться телевізор діти, чаюють гості, що зазирнули на вогник. Виходить, що диван активно бере участь у сімейному житті весь день. Зрозуміло, він зобов'язаний бути міцним і надійним, тому відповідальні виробники меблів приділяють цим аспектам підвищену увагу і ретельно стежать, щоб стандарти якості неухильно дотримувалися.

Що необхідно для цього? Майстерність і досвід персоналу, сучасне обладнання, чітко налагоджене виробництво, першокласні матеріали і комплектуючі. Якщо компанія не зупиняється на досягнутому, а продовжує підвищувати свій рівень і кваліфікацію, освоювати нові технології, тоді виготовлені ​​нею м'які меблі будуть радувати власників максимально довгим терміном своєї служби.

Дизайн

Диван зобов'язаний бути красивим! Ані якість, ані безпека не компенсують відсутність візуальної привабливості виробу і не змусять людину купити модель, яка зовні йому не подобається. «Укрізрамеблі» намагаються розробляти елегантні та стильні конструкції, пропонувати широкий вибір підлокотників, оббивних тканин, декоративних подушок і валиків. В асортименті компанії є ексклюзивні дивани та вироби класичної форми - кожен знайде меблі до душі. Серед чудових виробів фабрики точно є диван, який призначений саме для вас!

Схожі статті
-5% на товари під замовлення
-5% на товари під замовлення

Отримай знижку 5% на покупку будь-якого товару під замовлення*.

Детальніше
Нестандартні м'які меблі в інтер'єрі
Нестандартні м'які меблі в інтер'єрі

Детальніше
Купуй зараз - плати пізніше
Купуй зараз - плати пізніше

Гаряча пропозиція від нашого магазину: купуй зараз - плати пізніше.

Детальніше