Дивани для нірвани
Передзвонити
Вам?
Фото
34

Пінополіуретан або пружинний блок. Який наповнювач для дивана «кращий»?

Пружини вже давно перестали бути єдиним способом заповнити внутрішність дивану або матраца для ліжка. З розвитком меблевої промисловості з'явилася чимала кількість матеріалів, які з успіхом застосовуються в якості внутрішнього наповнення м'яких меблів. Це холофайбер, синтепон, латекс і, звичайно ж, пінополіуретан (ППУ) - оскільки на даний момент він є одним з найбільш затребуваних і популярних матеріалів у меблевій галузі. Давайте ж проведемо заочний поєдинок між ППУ та пружинами, щоб зрозуміти, що ж з них краще, коли мова йде про вибір м'яких меблів.

Отже, раунд 1. Зручність.

Дана якість грає одну з пріоритетних ролей для будь-якого представника м'яких меблів. Незалежно від того, що вам потрібно - диван, ліжко або софа - головне побажання одне: лежати і сидіти на них повинно бути зручно. Важливо, щоб під тілом не утворювалося ям, через що сон замість відпочинку перетворюється на постійний пошук зручної пози. Навантаження на матрац повинно поширюватися рівномірно, щоб вранці хребет і м'язи радісно повідомляли: «Ура, ми чудово відпочили», а не сумно констатували: «У нас знову все болить, ну і ліжко ви нам підсунули!».

Що з себе являє ППУ? Пінополіуретан - це спінений матеріал, отриманий з синтетичних полімерів. Він прийшов на зміну недовговічному поролону, істотно потіснивши останнього з рядів наповнювачів для диванів і крісел. ППУ прекрасно зберігає форму і має гарну пружність, тому і використовується в ортопедичних матрацах. Він забезпечує сплячій людині оптимальний комфорт, адже анатомічно підлаштовується під контури тіла. Даний матеріал витримує пристойну вагу, легко відновлює форму, екологічний і гіпоалергенний. Служить досить довго, особливо якщо при виготовленні м'яких меблів був задіяний пінополіуретан високої якості.

Приклад використання пінополіуретану в ортопедичному матраці:

Пенополиуретан в диване

Пружинні блоки, що використовуються в якості начинки для меблів, бувають двох видів - залежні ( "Боннель") і незалежні ( «Pocket spring»). Перший вид являє собою безперервне плетіння пружин і вважається вже досить застарілим. Причина в тому, що матраци, в яких запроваджено даний вид пружин, не дозволяють людині по-справжньому комфортно відпочити. Натиснути на одну пружину в такому блоці просто неможливо - в процес тут же залучаються всі її сусіди, що робить матрац нездатним точно підлаштуватися під положення тіла. У незалежних пружин справа йде трохи краще. У цьому блоці кожна пружина «живе» сама по собі, в окремому мішечку, що дозволяє розподіляти навантаження дуже точно, забезпечуючи таким чином людині можливість спокійного, повноцінного сну. Тому хороший ортопедичний матрац оснащується або незалежним пружинним блоком, або першосортними наповнювачами (найякіснішим з них вважається латекс). Саме такий матрац дозволяє людині відчувати себе вранці свіжим, бадьорим і повним енергії.

Хто переміг? Нам здається, що поки 1: 1. Значить, потрібно переходити до розгляду наступного параметра.

Раунд 2. Довговічність.

ППУ служить довго. Звичайно, якщо ви поставите перед собою мету його знищити і будете методично тренувати гімнастичні стрибки на улюбленому дивані, то через якийсь час він втратить свою пружність. Але при звичайному використанні м'які меблі, в яких задіяний якісний пінополіуретан, мають дуже тривалий термін експлуатації. До того ж цей матеріал не накопичує і не виділяє пил, пропускає повітря і абсолютно безпечний.

Пружинні блоки, при дотриманні технології їх виробництва, також вельми довговічні. Але в результаті інтенсивного використання дивана або матраца - стрибків, стрибків або ходьби по ньому, шансів просісти або зламатися у пружин все ж набагато більше. Особливо це стосується дешевих пружинних блоків. До інших малоприємних наслідків їх експлуатації відноситься скрип і псування обшивки, через яку пружини мають властивість іноді визирати. Для відновлення справедливості варто зауважити, що спроби виглянути в реальний світ властиві переважно пружинам у меблях, які відносяться до категорії «дешевше не буває». У якісно зробленому дивані, навіть економ-класу, між блоком і зовнішньої оббивкою знаходиться досить проміжних шарів, щоб пружини залишалися там, де їм належить бути за службовим обов'язком.

Приклад використання пружинного блоку в ортопедичному матраці:

Пружинный блок

Підсумок - 2: 2. Однак доводиться робити застереження - якщо в м'яких меблях використовуються залежні пружини, то ППУ раунд виграє.

Раунд 3. Ціна.

В цілому, ППУ дешевший, ніж хороший пружинний блок. Загострюємо увагу на слові «хороший». «Боннель» вже давно перейшов в розряд застарілих технологій, і не може витримувати конкуренцію з більш сучасними блоками, тому ціна на такі пружини дуже невисока. Але і пінополіуретан буває різним. Від його якості безпосередньо залежатиме довговічність, а також зручність ваших м'яких меблів. Тому, бажаючи заощадити на покупці, економте з розумом, щоб в результаті не отримати крісло з протиснутої дірою посередині, або диван, який більше нагадує місцевість з купинами, ніж приємне місце для відпочинку.

Розпитайте продавця про якість наповнювача, який використовується в даній конкретній моделі. Спробуйте, чи зручно вам сидіти. Звичайно, ціна завжди має важливе значення, але в даному випадку не варто дозволяти їй диктувати свої умови. Купівля дивана або ліжка - це придбання на тривалий термін. І весь цей термін меблі повинні зберігати свої первинні властивості як комфортності, так і привабливого зовнішнього вигляду.

3: 2, ППУ веде. Технологія його виготовлення значно простіша й дешевша, ніж створення пружин, тому виробники на сьогоднішній день вважають за краще мати справу саме з ним.

Хто переміг в нашій битві? Якщо судити по цифрах, то пінополіуретан виграє. Але ви ж розумієте, що однозначної відповіді в такому питанні бути не може. І у ППУ, і у пружин є свої слабкі і сильні сторони, і робити остаточний вибір на користь того чи іншого наповнювача можна тільки виходячи з особистих переваг.

 М'які меблі, зроблені на основі як ППУ, так і пружинного блоку можуть бути хорошими і дуже якісними. Подивіться на різні моделі, це можна зробити безпосередньо на нашому сайті, порівняйте їх. Консультанти нашого магазину із задоволенням розкажуть вам про особливості наповнення кожної з них. Буде вона пружинною або безпружинною - залежить тільки від вас. Зі свого боку, ми гарантуємо її якість. Нам важливо, щоб обрані м'які меблі радували вас якомога довше!

Другие статьи из раздела "Полезно знать!":

Інші статті з розділу "Корисно знати!":

1. Механізми трансформації диванів

2. Наповнювачі диванів - який краще?

3. Каркас дивана - які матеріали використовуються при виробництві диванів.

 

Схожі статті
-5% на товари під замовлення
-5% на товари під замовлення

Отримай знижку 5% на покупку будь-якого товару під замовлення*.

Детальніше
Нестандартні м'які меблі в інтер'єрі
Нестандартні м'які меблі в інтер'єрі

Детальніше
Купуй зараз - плати пізніше
Купуй зараз - плати пізніше

Гаряча пропозиція від нашого магазину: купуй зараз - плати пізніше.

Детальніше